Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb w Kab Auto Detailing nada Twojemu samochodowi wyjątkowy, elegancki wygląd. Dodatkowo zadba o wyższy poziom bezpieczeństwa – zredukuje poziom ciepła, widoczność odblasków oraz zmniejszy promieniowanie UVA i UVB.

Zalety przyciemniania szyb:

 • Nie tracą koloru – gwarancja producenta na minimum 7 lat
 • Utrzymują chłód Twojego samochodu nawet w największy upał, blokując aż do 70% całkowitej energii słonecznej
 • Zatrzymują do 99% szkodliwych promieni UV, chroniąc wnętrze samochodu przed wyblaknięciem i spękaniami
 • Redukują refleksy i zmęczenie oczu, dzięki czemu jazda staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza
 • Wszystkie folie samochodowe są termokurczliwe
 • Dbają o elegancję, poczucie komfortu i większe bezpieczeństwo

Cennik

HATCHBACK, CROSSOVER, SEDAN
Cena od:
600 zł

netto

KOMBI, SUV
Cena od:
750 zł

netto

 

 

Na czym polega przyciemnianie szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb samochodowych to proces nakładania na szkło specjalnej folii, która redukuje ilość światła przechodzącego przez szyby. Pozwala podnieść komfort podróżowania oraz poziom bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Niżej opowiadamy, na czym polega przyciemnianie szyb samochodowych i jakie są jego zalety.

 • Nakładanie folii

Przyciemnianie szyb polega na nakładaniu na szkło samochodowe specjalnej folii, która blokuje promienie słoneczne. Specjalną folię naklejają specjaliści, używając specjalnych narzędzi i technik. Folia jest cięta na kształt okna, po czym jest klejona na wewnętrznej stronie szyby.

 • Ochrona przed promieniami UV

Przyciemnianie szyb samochodowych zapewnia ochronę przed promieniami UV, które są szkodliwe dla skóry i oczu. Dzięki temu, kierowcy i pasażerowie mogą cieszyć się większym komfortem podróżowania oraz ograniczyć ryzyko chorób skórnych i oczu.

 • Redukcja ciepła

Przyciemnienie szyb samochodowych skutecznie redukuje także ilość ciepła docierającego do wnętrza pojazdu. Dzięki temu temperatura wewnątrz samochodu pozostaje niższa, co zapewnia większy komfort podróżowania podczas upalnych dni.

 • Ochrona prywatności

Przyciemnienie szyb samochodowych zapewnia większą prywatność kierowcy i pasażerom. Osoby z zewnątrz nie są w stanie dokładnie zobaczyć, co dzieje się w samochodzie. Dzięki temu przyciemnienie szyb jest szczególnie popularne w samochodach służbowych i limuzynach.

 • Atrakcyjny wygląd auta

Przyciemnienie szyb samochodowych pozytywnie wpływa na wygląd auta. Szyby wyglądają elegancko, co jest szczególnie ważne dla kierowców, którzy cenią estetyczny wygląd i prestiż.

Kiedy warto zdecydować się na oklejanie szyb samochodowych?

Oklejanie szyb samochodowych to coraz popularniejszy sposób personalizacji auta. Nie tylko nadaje unikalny wygląd, ale może też mieć wiele praktycznych zastosowań. Na przyciemnienie szyb w samochodzie najczęściej decydują się kierowcy, gdy:

 • chcą chronić wnętrze auta przed nadmiarem promieniami UV – oklejanie szyb samochodowych specjalnymi foliami może zapewnić ochronę przed szkodliwym wpływem promieni słońca. To szczególnie ważne dla kierowców, którzy spędzają wiele godzin za kierownicą, a ich skóra i oczy są narażone na niebezpieczne działanie słońca,
 • chcą chronić prywatność – oklejanie szyb samochodowych może zapewnić prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie przydatne jest w przypadku auta, które służy do przewozu wartościowych przedmiotów, albo gdy chcemy zminimalizować ryzyko kradzieży,
 • chcą zapewnić autu atrakcyjny wygląd – oklejanie szyb samochodowych to doskonały sposób na spersonalizowanie samochodu. Dzięki dużemu wyborowi dostępnych wzorów, kolorów i faktur, możemy dopasować oklejkę do naszych upodobań i stylu samochodu,
 • chcą chronić okna przed odpryskami – oklejanie przedniej szyby samochodowej specjalną folią, która zwiększa jej odporność na odpryski i zarysowania, może znacznie zwiększyć bezpieczeństwo jazdy i zmniejszyć ryzyko kosztownych napraw,
 • chcą promować swój biznes – oklejenie samochodu firmowego logo i danymi kontaktowymi firmy może być skutecznym sposobem na promocję firmy. Przez cały czas, kiedy samochód jest w ruchu, działa jak mobilny billboard reklamowy.

Podsumowując, oklejanie szyb samochodowych to nie tylko sposób na estetyczną personalizację auta, ale i wybór, który może zapewnić ochronę przed negatywnym wpływem promieni UV, prywatność, ochronę przed odpryskami i służyć jako mobilna reklama firmy. Dużą popularnością wśród kierowców cieszy się również usługa zmiany koloru auta.

Oklejanie szyb samochodowych. Czy warto się na nie zdecydować?

Folie ochronne na szyby samochodowe to popularny wybór, który może przynieść sporo korzyści kierowcy i pasażerom. Kilka najważniejszych zalet takich folii to:

 • ochrona przed promieniowaniem UV – folie zapobiegają blaknięciu tapicerki i pozostałych elementów wyposażenia,
 • ochrona przed nagrzewaniem się wnętrza samochodu – w upalne dni wnętrze auta może się bardzo nagrzać, co wpływa na komfort jazdy i zwiększa zużycie paliwa. Folie pozwalają obniżyć temperaturę wewnątrz auta,
 • ochrona przed wandalizmem – folie ochronne na szyby samochodowe mogą chronić przed wandalizmem i uszkodzeniami mechanicznymi. Są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co sprawia, że trudniej je uszkodzić,
 • poprawa widoczności – niektóre folie ochronne na szyby samochodowe mają właściwości antyrefleksyjne.