O nas

Poznaj nas

Powstanie naszej firmy to połączenie fascynacji motoryzacją z profesjonalnym podejściem do świadczenia usług. Wierzymy w to, że zarówno starsze, jak i nowsze auta zasługują na fachowe podejście do ich pielęgnacji. W ciągu ostatnich kilku lat rozwinęliśmy swoją działalność na tyle, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na tym jednak nie poprzestajemy – stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Poznaj nas

Nasza historia

2016

Początki na naszej firmy sięgają 2016 roku gdy trzej pasjonaci motoryzacji spostrzegli, że brakuje w Warszawie profesjonalnych studiów auto detailingu. Postanowiliśmy więc od podstaw wybudować budynek w całości dedykowany takim usługom. Przy wyborze lokalizacji zależało nam na dobrym dostępie do infrastruktury drogowej. Tak, aby nasz punkt wyróżniał się dobrą komunikacją z każdą dzielnicą Warszawy oraz miejscowościami sąsiadującymi.

Wybór padł na nieruchomość w Koniku Nowym, tuż przy zjeździe z południowej obwodnicy. Rozpoczęliśmy więc prace projektowe, inspirując się najlepszymi studiami na świecie.

2017

Rozpoczęliśmy współpracę z największymi dealerem pod względem liczby sprzedanych samochodów w grupie Volkswagena.

W tym samym roku nawiązaliśmy też liczne współpracę z firmami leasingowymi oraz warsztatami samochodowymi.

2018

W drugiej połowie 2018 rozpoczęliśmy budowę naszej podwarszawskiej siedziby.

W tym samym roku rozpoczęliśmy współpracę z ogólnopolskim dealerem, obsługując warszawski salon Forda.

2019

Rok później ukończyliśmy budowę naszej siedziby w Koniku Nowym. Świeżo powstały punkt przyciągnął rzeszę klientów, w tym dealerów znanych marek, dzięki czemu nasz zespół powiększył się o nowych techników.

W tym samym roku rozpoczęliśmy współpracę z warszawskim dealerem Mazdy i Alfy Romeo.

2020

W 2020 roku nasza firma funkcjonowała zgodnie z wytycznymi rządowymi i pomimo trwającej epidemii COVID – 19, rozwijała swoją działalność. Cieszyła się zainteresowaniem nowych i zaufaniem, powracających klientów.

Pod koniec roku, posiadając liczną bazę zadowolonych odbiorców, zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze usługi. Nawiązaliśmy więc współpracę z najlepszą myjnią ręczną w Warszawie – Pure Auto.

W tym samym roku rozpoczęliśmy współpracę z warszawskim dealerem Suzuki.

2021

W 2021 rozpoczęliśmy współpracę z dealerem Nissana.

2022

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i owocną współpracą z Pure Auto, postanowiliśmy wspólnie otworzyć profesjonalną myjnię ręczną wraz ze studiem auto detailingu. Był to pierwszy punkt tego typu na mapie Warszawy. Mieści się on w odrestaurowanej Fabryce Norblina przy ulicy Żelaznej.

2023

W 2023 roku zaprezentujemy dużo nowości z zakresu usług, jak i produktów do ochrony lakieru.